+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Піонери сланцевої нафти попереджають: огрядні часи позаду.

Піонери сланцевої нафти попереджають: огрядні часи позаду.

Часи постійного зростання видобутку сланцевої нафти в США закінчуються і це може допомогти багаторічним зусиллям ОПЕК, спрямованим на обнулення надлишку світових поставок. Про це заявили піонери американської сланцевої революції Скотт Шеффілд і Марк Папа, передає worldoil.
Інвестори закликають виробників сланцевих вуглеводнів закрити бурові установки і припинити даремно спалювати гроші, заявив 5 листопада виконавчий директор компанії Pioneer Natural Resources Co. Скотт Шеффілд. Він рекомендує прислухатися до цих закликів, оскільки в 2020 році зростання видобутку сланцевої нафти в США сповільниться, і це підтримає світові ціни на нафту на початку наступного десятиліття.
«Я не думаю, що ОПЕК варто так вже сильно турбуватися при довгостроковому зростанні сланцевої нафтовидобутку в США, – сказав Шеффілд під час телефонної конференції з галузевими аналітиками. – Ймовірно, ми знаходимося в самому кінці циклу падіння цін на нафту ».
Розмови про уповільнення сланцевої галузі досягли апогею в цьому році після того, як інвестори обвалили акції буровиків і зажадали зміцнити дисципліни витрат. Occidental Petroleum Corp., Apache Corp., Cimarex Energy Co., Pioneer та ін. Незалежні виробники, як по команді, заговорили про плани по скороченню бюджетів.
Шеффілд очікує, що в наступному році виробництво нафти виросте приблизно на 700 тис. б/д, в той час як Управління енергетичної інформації (EIA) прогнозує, що щоденний видобуток в 2020 році збільшиться на 910 тис. б/д. Але навіть оптимістичний прогноз EIA становить лише половину від зростання, показаного сланцевої галуззю в 2018р.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"