+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Мозирський НПЗ завершує наймасштабніший плановий капремонт.

Мозирський НПЗ завершує наймасштабніший плановий капремонт.

Основна частина робіт планового капремонту 2019 року на білоруському Моризском НПЗ вже виконана. Про це повідомляє прес-служба Мозирського НПЗ.

На заводі відзначають, що це наймасштабніший плановий капремонт в історії НПЗ. Зараз, поетапно виводяться установки на технологічний режим. Для робіт на 26 одночасно установках було задіяно понад тисячу фахівців. Також, до робіт було залучено підрядники з Білорусі, Росії та Німеччини.

Найбільш трудомісткі роботи проводилися на ЛК-6У №2 – комплекс паливно-каталітичного виробництва. Проведена заміна значної частини основних технологічних трубопроводів, ємнісного і теплообмінного устаткування, внутрішніх пристроїв колони К-201, пальників печей F-201, F-202.Основна частина робіт вже виконана. За час, що залишився до завершення капітального ремонту, на КУКК належить провести роботи по монтажу нового котла-утилізатора і додаткової секції електрофільтру, змонтувати нові технологічні трубопроводи.Для виконання поставленого завдання на установці каталітичного крекінгу роботи ведуться в цілодобовому режимі. Джерело: МНПЗ.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"