+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Податківці виявили дві «підпільні» нафтобази в Києві.

Податківці виявили дві «підпільні» нафтобази в Києві.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Київській області заявили про припинення діяльності двох незаконних виробництв палива на території столиці, йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Відзначається, що посадові особи однієї з місцевих компаній організували підпільні виробництва палива на території двох київських нафтобаз. Надалі незаконно виготовлене паливо реалізовували через низку підконтрольних компаній.За результатами обшуків, проведених на території зазначених нафтобаз, в офісному приміщенні та за місцем проживання фігурантів діяльність підпільних виробництв припинено.

Крім того вилучено майже 1,2 тис. т. дизельного палива, 23 тони газового конденсату, що використовується для переробки в дизельне паливо, 10 печаток та 15 факсиміле групи підконтрольних компаній, через які здійснювалася реалізація палива, чорнові записи, документи фінансово-господарської діяльності, комп’ютерну техніку та мобільні телефони. Вилучені паливо і газовий конденсат загальною орієнтовною вартістю понад 35 млн. грн. передані на відповідальне зберігання. Триває слідство.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"