+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США скорочують експорт нафти на тлі танкерного кризи.

США скорочують експорт нафти на тлі танкерного кризи.

Стрімке зростання ставок на фрахт нафтових танкерів виснажує активність на експортному ринку США. В таких умовах трейдери не поспішають знижувати вартість пропозиції, а покупці не хочуть переплачувати за доставку сировини.

Покупці чекають більш глибоких знижок після того, як санкції щодо підрозділів китайської COSCO Shipping Corp. звузили парк супертанкерів, задіяних в глобальних перевезеннях нафти. В результаті, за останні кілька днів різко скоротилися обсяги угод. Минулого тижня контрольні ставки по фрахту великих нафтоналивних суден виросли приблизно до $ 300 тис./добу для поставок з Перської затоки на Далекий Схід. При цьому один з супертанкерів був заброньований для перевезення нафти з США в Азію за більш ніж $ 15 млн. Indian Oil Corp. заявила, що зростаючі витрати на доставку змушують її скорочувати закупівлі нафти на спотових ринках.

Американські трейдери мають можливість продавати нафту вітчизняним переробникам, тому у них немає необхідності продавати свої вантажі за кордон, розповів Енді Ліпо, президент Lipow Oil Associates LLC, Х’юстон. Крім того, вони мають можливість зберігати «залишкові» барелі в наземних резервуарах за ціною $ 0,50-0,60 / бар. в місяць, додав експерт.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"