+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає через погрози Трампа підняти тарифи на імпорт  китайських товарів.

Нафта дешевшає через погрози Трампа підняти тарифи на імпорт китайських товарів.

Нафта дешевшає через погрози Трампа підняти тарифи на імпорт  китайських товарів.
Ціни на нафту впали через побоювання з приводу зниження попиту на паливо, оскільки переговори між Сполученими Штатами і Китаєм, двома найбільшими в світі споживачами нафти, як очікується, не допоможуть покласти край торгової війни між ними. Це підсилює побоювання з приводу світової економіки. Вартість бареля грудневої нафти Brent 10 жовтня на 9:10 за Києвом склала $ 58,20 (-0,21%).

Китай, найбільший імпортер нафти в світі, знизив свої очікування від переговорів зі Сполученими Штатами, які могли б покласти край 15-місячній торговій суперечці між двома найбільшими економіками світу. Це було зроблено на тлі загроз американського президента Дональда Трампа з 15 жовтня підвищити тарифну ставку на імпорт китайських товарів з 25% до 30% на суму $250 млрд, якщо 10 жовтня на переговорах не будуть помічені будь-які ознаки прогресу.

Торговельна суперечка між Вашингтоном і Пекіном призупинила економічне зростання обох країн, що призвело до зниження споживання палива. Ціни на нафту також знизилися на тлі повідомлень про зростання комерційних запасів сировини в Сполучених Штатах. За даними Управління енергетичної інформації (EIA), за підсумками минулого тижня вони зросли на 2,9 млн бар. при прогнозному зростанні на 1,41 млн бар.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"