+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на тлі зниження видобутку і падіння запасів в США.

Нафта дорожчає на тлі зниження видобутку і падіння запасів в США.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів на тлі повідомлень про зниження видобутку найбільшими виробниками сировини за підсумками III кварталу. Підтримку цінам зробило зниження комерційних запасів нафти в США. Зростання світових цін обмежений слабкою виробничою статистикою з США.

Вартість бареля грудневої нафти Brent 2 жовтня на 9:10 за Києвом склала $ 59,41 (+ 0,88%).

Згідно з дослідженням, проведеним Інститутом управління поставками (ISM), виробнича активність в США впала у вересні до більш ніж 10-річного мінімуму. Головним фактором падіння стала торгова війна між США і Китаєм, яка призвела до різкого зниження американського експорту. У той же час світовий ринок нафти був підтриманий даними від її провідних виробників і експортерів. Так, видобуток «чорного золота» в ОПЕК впала у вересні до найнижчого рівня за вісім років, склавши 28,9 млн б/д. Це на 750 тис. б/д менше в порівнянні з уточненим показником в серпні.

Підтримку цінам зробило падіння комерційних запасів нафти в США на 5,920 млн бар., про який йдеться в останньому тижневому звіті Американського інституту нафти (API).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"