+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Skywalk Trading просить у Нефьодова і Геруса захисту від свавілля енергомитниці.

Skywalk Trading просить у Нефьодова і Геруса захисту від свавілля енергомитниці.

Міжнародний трейдер компанія Skywalk Trading OÜ звернулася до голови Державної митної служби Максима Нефьодова і голові комітету з питань енергетики Верховної Ради Андрія Геруса з проханням втрутитися в ситуацію з блокуванням Енергетичної митницею ДФС партії дизельного палива в порту «Південний». Обидва листи були направлені компанією-імпортером 25 вересня. У них йдеться про те, що посадові особи Енергетичної митниці заблокували імпортовану компанією танкерну партію 27 тис. т. ДП виробництва Елевсинських НПЗ компанії Hellenic Petroleum (Греція) під приводом перевищення в ньому рівня сірки на 0,00001 процентний пункт. Експерти енергомитниця заявили, що вміст сірки в паливі нібито становить 10,1 ppm, що повністю суперечить документам заводу-виробника і висновків трьох міжнародних сюрвеєрські компаній – Intertek, SGS й Saybolt, які проводили аналізи проб на етапі навантаження палива в танкер і його вивантаження в резервуари порту «Південний» і підтвердили вміст сірки в межах 9,4-9,6 ppm.

У листі, адресованому голові парламентського комітету Андрію Герусу, компанія відзначає, що виконала всі взяті на себе зобов’язання в рамках роботи антикризового штабу по диверсифікації джерел поставок нафтопродуктів, поставивши в серпні через порти 70 тис. т. ДП. У вересні Skywalk Trading був готовий наростити поставки до 90 тис. т, але зіткнувся зі свавіллям посадових осіб енергомитниці, які заблокували роботу компанії.

У листі до голови Державної митної служби України Максима Нефьодова, Skywalk Trading OÜ закликає його ініціювати зміни до Податкового кодексу в частині визнання на території України висновків міжнародних сюрвеєрські компаній.Крім того, на думку Skywalk Trading, є нагальна потреба кардинально змінити процес роботи Енергетичної митниці і посилити терміни для відбору проб палива і їх аналізу.На думку компанії, поширення міжнародних практик в Україні дозволить в подальшому імпортерам уникнути подібних зловживань з боку посадових осіб митних органів.

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"