+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Сухий» Жовтень.

«Сухий» Жовтень.

Запроваджене Кабміном мито на трубопровідні поставки російського дизельного палива зупинило найбільший канал імпорту ресурсу, що забезпечував в першому півріччі 2019р. близько 45% українського ринку. Серпень пройшов непомітно, а справжня «ломка» почалася у вересні, обіцяючи перейти в гостру фазу в жовтні. У розпал сезону пікового споживання палива просто не вистачає, ціни ростуть щодня. Справа не тільки в особливостях ринку. Виявилася не готовою інфраструктура, всім стала зрозуміла криза в «Укрзалізниці. На все це нашарувалися різні форс-мажори і несприятливі обставини. В результаті вересневий баланс не сходиться на 10%. А жовтнева ситуація обіцяє бути ще гірше і впирається в необхідність нарощування імпорту російського ресурсу.

У серпні створилася ілюзія, що реформа пройшла легко і непомітно. Мовляв, що й треба було довести. Однак у вересні ілюзія очікувано розсіялася. З 4 по 16 вересня вагонні партії дизельного палива подорожчали на 11,7%, автомобільні – на 15,7%, або на більш ніж 3,2 грн/л. Зовнішні котирування не виросли, курс гривні продовжив зміцнюватися. Так у чому справа? В нестачі продукту. Але найголовніше, що необхідна кількість ресурсу так і не з’явилася. Зате почалися сюрпризи з існуючими напрямками. Білоруси «підкоригували» план поставок в Україну з 280-300 до 250 тис. т. Головний сюрприз ринок отримав з півдня. Диверсифікація поставок за рахунок морських портів – одна з головних цілей обмеження і заміни російських поставок. Феєрична ситуація сталася в «Південному». Енергетична митниця за допомогою відомчої лабораторії виявила в партії дизпалива з Греції обсягом 27 тис. т. перевищення рівня вмісту сірки – 10,1 ppm замість граничних 10 ррm. При цьому в своїх висновках митна лабораторія пише, що похибка вимірювань становить … 1,7 ppm. Іншими словами, лабораторія допускає, що сірки може бути і 9, і 8,5 ppm. При цьому грецький виробник Hellenic Petroleum і міжнародні сюрвеєри, які проводять численні аналізи якості на всіх етапах навантаження і вивантаження продукту, визначили рівень вмісту сірки в 9,4 ppm. Замість детального розбору ситуації із залученням всіх сторін процесу енергетична митниця взяла курс на заборону ввезення товару.

Але головне в іншому: «проблемна» партія заблокувала термінал, поставивши заслін на шляху двох наступних танкерів по 30 тис. т., адже вільних резервуарів в «Південному» більше не залишилося, а інші перевалки приймати такий обсяг дизпалива не готові. 17 вересня про зупинку прийому танкерів заявив Херсонський нафтоперевалочний комплекс – четвертий в рейтингу нефтеперевалок. Тут Агентство по розшуку та управління «корупційних» активів (АРМА) вирішив терміново забрати перевалку у державного «Підприємства по забезпеченню нафтопродуктами» і передати її без відкритого конкурсу нікому не відомій приватній структурі. Ринок України позбувся ще 10 тис. т. дизпалива.

Дефіцит дизельного палива у вересні оцінюється в 60 тис. т., або 10% від очікуваного обсягу споживання в Україні. Зазначу, що восени 2018р вдвічі менший дефіцит призвів до зльоту оптових цін, обнулення оптового пропозиції на ринку і тихою панікою. Все це вже є сьогодні. Порівняння динаміки світових і оптових цін в Україні показує, що спред між ними у вересні різко виріс, що вказує на зростання «ажіотажної» складової. Що буде в жовтні з ринком українських нафтопродуктів, сказати ніхто не береться. Білоруські НПЗ йдуть на ремонти і попередили, що забезпечать лише виконання довгострокових контрактів сумарним обсягом 180тис. т. Найреалістичніший спосіб забезпечення жовтневого, а також листопадового балансів (білоруські НПЗ швидко з ремонтів не виходять) – нафтопродуктопровід. Внутрішні ціни вже з лишком дозволяють імпортувати навіть з урахуванням мита. Але якщо в серпні купувати з труби не хотів ринок, то тепер не може (або не хоче) продавати постачальник.

Ситуація дійсно вимагає серйозного аналізу. Поки проміжні підсумки експерименту такі. Бюджет не отримав ні копійки від мита, недостатнє постачання, інфраструктура не справляється, ціни значно зросли за рахунок дефіциту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"