+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на очікуванні загострення ситуації на Близькому Сході.

Нафта дорожчає на очікуванні загострення ситуації на Близькому Сході.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів після 2-процентного зниження напередодні. Воно було викликано несподіваним збільшенням комерційних запасів нафти в США і зміцненням американського долара по відношенню до провідних світових валют. Вартість бареля листопадової нафти Brent 19 вересня до 12:25 за Києвом склала $ 64,20.

Саудівська Аравія, найбільший в світі експортер нафти, заявила, що «безперечним спонсором» суботньої атаки на об’єкти державної нафтової компанії Saudi Aramco був Тегеран. Президент США Дональд Трамп підкреслив, що існує багато варіантів відповіді на цей інцидент крім військової операції з Іраном, і додав, що він наказав міністерству фінансів «істотно посилити санкції» щодо Ісламської республіки.

За оцінками галузевої аналітичної компанії Kayrros,  Саудівська Аравія скоротила видобуток нафти на приблизно 3,4 млн бар./добу після атак на об’єкти нафтової промисловості в минулі вихідні. До атак виробництво «чорного золота» в королівстві становило приблизно 10 млн. б/д.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"