+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК + приймає стратегічні рішення.

ОПЕК + приймає стратегічні рішення.

У четвер вся увага учасників сировинного ринку прикута до Абу-Дабі. Там зустрінуться міністри, які входять в моніторинговий комітет ОПЕК +. Головна тема, звичайно, це виконання угоди, умов угоди. Більшість опитаних напередодні міністрів говорять, що зміна умов угоди обговорювати не планується. Правда міністр нафти Іраку впевнений, цю тему все ж торкнуться.

За даними ОПЕК, країни, що входять в картель, наростили в серпні видобуток нафти до 29 млн 740 тисяч баррелів в добу. Це на 136 тисяч барелів більше, ніж в липні. Правда менше в порівнянні з осінню минулого року. Зростання видобутку нафти сталося в основному за рахунок Саудівської Аравії, Нігерії, Іраку і ОАЕ. При цьому Алжир, Венесуела, Іран, Кувейт і Лівія минулого місяця знизили видобуток нафти. Виходить, що сумарно, за підсумками останнього місяця літа зобов’язання виконані на 120%.

Головна тема кожної зустрічі в рамках угоди ОПЕК + – це баланс попиту і пропозиції на ринку. В моніторинговий комітет ОПЕК + сходить 8 країн – Росія, Саудівська Аравія, Кувейт, Венесуела, Ірак, ОАЕ, Алжир і Казахстан.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"