+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Митниця припинила оформлення грецького ДП в «Південному»

Митниця припинила оформлення грецького ДП в «Південному»

Митна служба призупинила оформлення танкерного партії грецького дизельного палива в порту «Південний» (раніше «Південний») посилаючись на необхідність відбору та аналізу проб. Про це повідомили трейдери, які оперують в порту.

Йдеться про партію 27 тис. т ДП виробництва Hellenic Petroleum (Греція), яке прибуло в порт у другій половині серпня. За інформацією з різних джерел в структурі УКРІНФОРМ, оформлення було призупинено через спрацювання Автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР) на рівні центрального апарату УКРІНФОРМ. «Після спрацьовування АСАУР на місце виїде лабораторія, відбере проби і проведе аналіз вантажу і будуть дотримані всі стандартні процедури контролю», – повідомив співрозмовник в структурі УКРІНФОРМ.

Останні кілька днів в портах Південний і Одеса утворилися черги з автоцистерн, які очікують навантаження ДТ. Трейдери, які оперують на півдні стурбовані ситуацією із затримками митного оформлення ДТ в зв’язку з наростанням дефіциту ресурсу.

Нагадаємо, з кінця минулого тижня на тлі дефіциту оптові ціни ДТ зросли на 3 грн/л до 24 грн/л. Основною причиною стала нестача палива, викликана незадовільною роботою залізниці.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"