+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціна нафти досягла 6-тижневого максимуму.

Ціна нафти досягла 6-тижневого максимуму.

Вартість нафтових ф’ючерсів досягла в ході ранкових торгів 6-тижневого максимуму. Учасники ринку очікують, що ОПЕК і союзники нафтового картелю домовляться про нові заходи по стабілізації світових цін.

Вартість бареля листопадової нафти Brent 10 вересня на 15:38 за Києвом склала $ 63,22 (+0,86%). За минулу добу північноморська нафта зросла на 1,7%.

Принц Абдулазіз, який протягом тривалого часу був представником саудівського королівства при Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), заявив, що основи енергетичної політики Саудівської Аравії не зміняться і що глобальна угода щодо скорочення видобутку нафти на 1,2 млн бар./добу буде підтримується і далі. Керівники делегацій, присутніх на щорічній Азіатсько-Тихоокеанської нафтової конференції, напередодні заявили, що в цьому році ціни на нафту будуть відчувати на собі тиск через невизначеность у світовій економіці, торговій війні між США і Китаєм і збільшенням поставок з США.

«Щоб підтримати зростання цін, ринки повинні побачити видимий прогрес в сфері виробництва (його скорочення), навіть якщо світова економіка сповільнюється», – сказав Джеффрі Халлі, старший аналітик ринку в OANDA.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"