+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Експерти попереджають про дефіцит дизпалива – що буде з цінами.

Експерти попереджають про дефіцит дизпалива – що буде з цінами.

“Перехід з трубопровідних російських поставок на залізничні з Білорусі привели до різкого збільшення навантаження на залізницю. Трейдери відзначають проблеми в роботі розподільної станції Коростень, куди направляються всі білоруські нафтопродукти. За даними трейдерів, там елементарно не вистачає працівників УЗ”, – пояснює експерт Сергій Куюн.

“Напруження на ринку дизпалива у вересні прогнозували через велике використання запасів у серпні. Витратили близько 80 тисяч тонн “дизеля”. У вересні запаси вичерпалися і на перший план вийшла оперативність поставок, яка кульгає через роботу Укрзалізниці”Він додає, що зростання поставок з Білорусі автоматично призвело до проблем з поставками російського ДП з Гомеля. Через брак вагонів-цистерн і затримками з їх поверненням з України, замість очікуваних 120 тис. т. у серпні, відвантажили 52 тис. т.

За добу в гурті дизпаливо вже подорожчало в середньому на 1 грн на літрі пального. Роздрібна торгівля на АЗС допоки не відреагувала маючи досить велику маржональну націнку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"