+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: новий саудівський міністр енергетики говорить про подальше скорочення видобутку.

Нафта дорожчає: новий саудівський міністр енергетики говорить про подальше скорочення видобутку.

Нафта подорожчала на очікуваннях того, що при новому міністрі енергетики Саудівська Аравія, найбільший в світі експортер нафти, буде домагатися від ОПЕК і союзників картелю продовження пакту про скорочення нафтовидобутку.

Вартість бареля листопадової нафти Brent 9 вересня на 9:10 за Києвом склала $ 62,03 (+ 0,80%). Барель жовтневої нафти WTI торгувався по $ 57,08 (+ 0,99%). Новим міністром енергетики 8 вересня призначений принц Абдулазіз бін Салман. Син саудівського короля Салмана замінить на цій посаді Халіда аль-Фаліха.

Міністр енергетики та промисловості ОАЕ Сухейль аль-Мазруі в той же день заявив, що члени ОПЕК і виробники, що не входять в Організацію, «віддані» досягненню балансу на ринку нафти.  Відповідаючи на питання про можливі більш глибокі скорочення видобутку, міністр сказав на прес-конференції в Абу-Дабі, що його непокоять не стільки поточні ціни на нафту, скільки рівень товарних запасів нафти.

Аль-Мазруі також підкреслив, що торгові війни і геополітична напруженість впливають на ринок більше, ніж попит і пропозиція. Ціни також були підтримані зростанням імпорту нафти в Китай в серпні, коли поставки найбільшому світовому імпортеру виросли на 3% в порівнянні з липнем і майже на 10% в порівнянні з січнем-серпнем минулого року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"