+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК дав свій прогноз на наступний рік.

ОПЕК дав свій прогноз на наступний рік.

У п’ятницю вийшов черговий звіт ОПЕК про стан ринку. Сировинні майданчики закривають тиждень стабілізацією не на найвищих рівнях: ціни на нафту перебувають нижче 60 доларів за барель. На ринку нафти в наступному році можуть знову збільшитись запаси. Цього не виключають аналітики ОПЕК. У серпневому огляді вони знизили прогноз по темпах зростання світового попиту на сировину. Вони очікують, що в 2020 році глобальні комерційні запаси почнуть збільшуватись. Нафта вже накопичується в сховищах країн ОЕСР.

Попит на нафту картелю в наступному році буде на 1 мільйон 300 тисяч барелів на добу менше, ніж в поточному. Вся справа в зростанні пропозицій з країн, які не входять в організацію. На Америку припадатиме кожен п’ятий видобутий в світі барель рідких вуглеводнів. Попит буде рости не так швидко. Цього року середній рівень за рік не перевищить 100 млн барелів на день, а в 2020 досягне 101 млн барелів на добу.

Левова частка зростання припаде на азіатські країни. В першу чергу на Китай та Індію. І тут же криються головні ризики. Якщо уповільнення в КНР через торгові війни буде суттєвим, це вплине на рівень попиту і отже на рівень цін. ОПЕК в останній доповіді вже знизило прогноз темпів зростання глобального ВВП в цьому році до 3,1%.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"