+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США можуть обвалити ціни на нафту і стати світовим центром торгівлі енергоресурсами.

США можуть обвалити ціни на нафту і стати світовим центром торгівлі енергоресурсами.

У той час, як виробники нафти борються з надлишком пропозиції, США мають намір збільшити поставки «чорного золота» на світові ринки.

За останнє десятиліття видобуток нафти в США збільшився більш ніж удвічі і досяг позначки в 12,3 млн бар./добу. Це робить Сполучені Штати найбільшим в світі виробником сировини. Однак пропускна здатність інфраструктури, необхідної для його транспортування з нафтових родовищ Техасу на світові ринки, залишається недостатньою. Але в серпні-вересні ситуація може змінитися. В цей час в експлуатацію буде здано нафтопровід Cactus II пропускною спроможністю 670 тис. б/д. Він з’єднає родовища Пермського басейну з терміналом Corpus Christi, звідки сьогодні експортується американська нафта.

Поява додаткових обсягів нафти на добре забезпеченому ринку може призвести до обвалу нафтових котирувань. Згідно з прогнозами, введення в експлуатацію нового трубопроводу дозволить США до кінця поточного року збільшити експорт нафти з нинішніх приблизно 3 млн б/д до 4 млн б/д.Все це створить серйозні проблеми для Росії і ОПЕК, які, щорічно втрачатимуть 1% частки світового ринку. На думку експертів, на тлі уповільнення світової економіки, РФ і Саудівська Аравія будуть залишатися партнерами в частині зусиль по скороченню надлишку нафти на світових ринках. У той же час зниження світового попиту призведе до того, що ціни на нафту впадуть до рівня, при якому нафтовики США скоротять виробництво «чорного золота» з економічних міркувань.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"