+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білорусь хоче закуповувати нафту у США.

Білорусь хоче закуповувати нафту у США.

“Білоруська нафтова компанія” (БНК) і концерн “Белнефтехим” відмовилися коментувати чутки про те, що США готові експортувати свою нафту в Білорусію. Необхідно відзначити, що заради цього Вашингтону доведеться зробити виняток з давніх санкцій проти Мінська. Раніше радіостанція “Голос Америки” повідомила, що БНК, афільована з концерном “Белнефтехим”, найняла лобіста Девіда Генкареллі, який допоможе компанії отримати особливу ліцензію від Міністерства фінансів США для “закупівлі сирої нафти з доставкою на нафтопереробні підприємства Республіки Білорусь”.

Проблема в тому, що імпорт в Білорусь американської нафти в даний час практично неможливий. Причина в санкціях, які були введені в відношенні ряду білоруських підприємств на підставі указу президента Джорджа Буша від 16 червня 2006 року в зв’язку з порушенням прав людини в республіці. З тих пір ці обмеження регулярно продовжуються.

Нагадаємо, влада Білорусі неодноразово заявляли про плани щодо диверсифікації імпорту нафти. В даний час єдиним постачальником нафти в республіку залишається Росія, річний обсяг поставок для переробки складає 18 млн тонн. Через те що виникають з РФ проблеми в нафтогазовій сфері президент Білорусі доручив уряду вивчити питання альтернативних поставок. Раніше Білорусь вже отримувала нафту з Венесуели і Ірану.

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"