+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білорусь встановить вузол контролю якості нафти на кордоні з Росією.

Білорусь встановить вузол контролю якості нафти на кордоні з Росією.

Довіра до партнерів по роботі не завжди виправдовує себе, заявив заступник голови білоруського оператора трубопроводу «Дружба». У квітні через це в країни Європи з Росії надійшла брудна нафту з вмістом хлорорганіки. Білоруський оператор трубопроводу «Дружба» ВАТ «Гомельтранснафта Дружба» обговорює з державним концерном «Белнефтохим» появу нових точок контролю кількості та якості нафти, повідомив перший заступник гендиректора, головний інженер компанії Андрій Вериго.

За його словами, такий вузол контролю може з’явитися на східному кордоні Білорусії в 2021 році і дозволить краще контролювати безпеку роботи ділянки трубопроводу, що проходить по території країни, а також контролювати якість нафти, що надходить. У квітні «Белнефтехим» зафіксував погіршення якості нафти, що надходить з Росії по «Дружбі». Вміст хлорорганічних сполук в сировині було перевищено. В результаті прокачування нафти в Польщу, Німеччину, Чехію, Угорщину та інші країни було тимчасово припинено для ліквідації наслідків.

В кінці липня «Транснефть» оголосила, що готова виплатити постраждалим від забруднення “Дружби” компаніям компенсації в розмірі $ 15 за барель, або не більше $ 500 млн в цілому.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"