+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США закликають всіх до бойкоту іранських танкерів.

США закликають всіх до бойкоту іранських танкерів.

Американські заяви стали реакцією на звільнення владою Гібралтару іранського танкера Grace 1.

Grace 1 і його екіпаж утримувалися в порту Гібралтару більше 40 днів за звинуваченням в поставках нафти в Сирію, що суперечить санкціям Євросоюзу. Згідно з повідомленнями ЗМІ, рішення звільнити танкер було прийнято після того, як Іран зобов’язався не направляти вантаж сирійцям. Однак в Тегерані заперечують, що давали будь-які обіцянки щодо кінцевого маршруту танкера заради його звільнення.

США закликали уряди всіх країн заборонити заходи в порти іранським танкерів з нафтою. Про це заявив спецпредставник країни по Ірану Брайан Хук.За його словами, Сполучені Штати також випустили рекомендації щодо будь-яких учасників команди нафтотанкерів незалежно від національності, які попереджають про кримінальне та імміграційне переслідування в разі допомоги Корпусу вартових Ісламської революції (Ірану) при поставках нафти.

В черговий раз прозвучали звинувачення на адресу Ірану про фінансування тероризму і своєї ракетної програми за рахунок коштів від торгівлі нафтою. Кожен нафтотанкер, який прямує до Сирії, додав Хук, вартує «сотні мільйонів доларів».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"