+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Orlen направила Росії претензії через нафтопровід «Дружба»

Orlen направила Росії претензії через нафтопровід «Дружба»

Польська нафтопереробна Orlen пред’явила Росії першу частину претензій через проблеми з трубопроводом «Дружба». Про це заявив засобам масової інформації член правління компанії Збігнєв Лещиньський.Раніше голова правління Orlen Даніель Обайтек заявив, що компанія хоче отримати від «Транснефти» відразу дві компенсації за проблеми із забрудненою хлорорганікою нафтою в трубопроводі «Дружба»: за невиконання положень угоди і завдані збитки: «Ми вже направили нашим партнерам вимоги, якщо мова йде про збиток, пов’язаний з перервою в нафтопостачані, – сказав Лещиньський. – На нас чекає ще друга частина, пов’язана з переробкою забрудненої нафти ». Уточнення повного обсягу вимог, за його словами, може зайняти більше десяти тижнів.

«Одна річ – це невиконання договору і непостачання нафти, – сказав Обайтек, уточнивши, що є ще й збитки через переробки забрудненого сировини. – Частина цієї нафти була перероблена, але нам довелося її змішувати, використовувати стратегічні запаси. Таким чином, ми понесли деякі витрати », – сказав Обайтек.

«З метою забезпечення безперервності переробки нафти в польських нафтопереробних заводах міністр енергетики прийняв три рішення, що дозволяють відпустку стратегічних запасів нафти в цілому на 1,1 млн т», – повідомило агентство РАР.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"