+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

НПЗ Orlen Lietuva завіз забруднену російську нафту – ЗМІ

НПЗ Orlen Lietuva завіз забруднену російську нафту – ЗМІ

Існує ймовірність того, що на НПЗ Orlen Lietuva, який належить польському капіталу ввезли російську нафту, забруднену хлоридною органікою. В кінці червня її вивантажила прямо в з/д-цистерни компанія Klaipedos nafta, передає delfi.lt.

За даними порталу vesselfinder.com, танкер Mendeleev Prospect прийшов в Клайпедський порт з польського Гданська 29 червня. За даними BNS, це був єдиний танкер, який привіз сиру нафту в Клайпеду в минулому місяці. Хоча зазвичай Orlen Lietuva імпортує сировину для розташованого в м. Мажейкяй НПЗ через Бутінгський нафтотермінал, що належить компанії.

Про те, що в червні танкер вперше привіз сиру нафту для одного з регіональних НПЗ, Klaipedos nafta повідомила минулого тижня. Джерела BNS підтвердили, що вантаж доставлений в Мажейкяй, а не іншому клієнту Klaipedos nafta – Мозирського НПЗ в Білорусі. Klaipedos nafta також повідомила, що для прийняття вантажу на терміналі була застосована рідкісна схема розвантаження, коли нафту з танкера перевантажували прямо в з/д-цистерни.

Ні Orlen Lietuva, ні Klaipedos nafta, ні Lietuvos gelezinkeliai не стали коментувати BNS, для кого призначався вантаж і що це була за нафту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"