+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта зросла після атаки на танкери в Оманській затоці

Нафта зросла після атаки на танкери в Оманській затоці

Нафта подорожчала в ході сьогоднішніх торгів. Драйвером зростання стало вчорашній напад на танкери в затоці Омана. Це викликало побоювання з приводу безпеки судноплавства на одному з ключових міжнародних маршрутів.

Атаки в районі Ірану і Ормузської протоки підняли ціни на нафту на 4,5%.

Це другий напад на танкери за останній місяць в критично важливій для транспортування нафти зоні. Зростання відбулося на фоні зростаючої напруженості між Сполученими Штатами та Іраном. Вашингтон звинуватив Тегеран у вчорашньому нападі, однак Ісламська республіка спростувала ці звинувачення.

ОПЕК + напередодні знизила свій прогноз зростання світового попиту на нафту через торговельні суперечки і вказала на ризик подальшого його скорочення, що послужило підставою для пролонгації обмеження поставок на решту року. Картель і його союзники повинні зустрітися в найближчі тижні, щоб вирішити, чи слід продовжувати обмеження поставок. Деякі члени Організації стурбовані різким падінням цін і не мають наміру реагувати на вимоги президента США Дональда Трампа знизити вартість сирої нафти.

Цього року світова потреба в «чорному золоті» зросте на 1,14 млн бар./добу., що на 70 тис. барелів на добу менше, ніж передбачалося раніше, говориться в щомісячному звіті Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"