+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта здешевшала на фоні невизначеності угоди ОПЕК+ та напруженістю в відносинах між США та Китаєм

Нафта здешевшала на фоні невизначеності угоди ОПЕК+ та напруженістю в відносинах між США та Китаєм

Ціни на сиру нафту повернулися в червону зону, так як Саудівська Аравія і Росія ще не домовилися про продовження угоди по скороченню видобутку, а торгова напруженість між США і Китаєм продовжує загрожувати попиту на нафту.
Міністр енергетики Саудівської Аравії Халід аль-Фаліх сьогодні заявив, що РФ є єдиним великим експортером нафти, який до цих пір не визначився з необхідністю продовження угоди про обмеження нафтовидобутку, відомої, як угода ОПЕК +. Організація країн-експортерів нафти і деякі країни, які не є її членами, включаючи Росію, з початку року скоротили поставки сирої нафти, щоб підтримати світові ціни.

Галузеві експерти також попереджають про зростаючі ризики для світової економіки в результаті торгової війни США з Китаєм. «Якщо китайсько-американські відносини не поліпшаться, спотова ціна на нафту залишиться зниженою.

Митні дані показали, що імпорт сирої нафти в Китай в травні скоротився до 40,23 млн. тон з рекордно високого квітневого рівня в 43,73 млн. тон. Основна проблема такого скорочення – припинення імпорту іранської нафти на фоні американських санкцій проти Тегерана і технічне обслуговування НПЗ .

За останній тиждень економісти банку Barclays переглянули в бік зниження свої прогнози зростання ВВП США, Китаю, Індії і Бразилії – країн, на які припадає левова частка збільшення попиту на нафту в цьому році.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"