+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

“Техойл” вирішив оновитись

“Техойл” вирішив оновитись

Дані Єдиного держреєстру юридичних осіб свідчать про то, що наприкінці травня дві компанії групи «Техойл» змінили назву. 21 травня ТОВ «Техойл Нафтохімія» перейменувався в «Крейн Енерджі». Через кілька днів ТОВ «Техойл Рітейл» – в «Вольфсон».

Якщо «Техойл Нафтохімія» періодично бере участь в тендерах державних і комунальних установ, то ТОВ «Техойл Рітейл» з 2018 року практично припинило господарську діяльність. Раніше з’явилось повідомлення, що навесні 2018 р поліція розпочала кримінальне провадження стосовно ТОВ «Техойл Рітейл», підозрюючи в розкраданні коштів одного з комунальних установ Києва. В рамках розслідування було встановлено, що компанія змінила засновників, була перереєстрована в Слов’янську і готувалася до банкрутства. Через кілька місяців «Техойл Рітейл» знову змінив реєстрацію зі Слов’янська на Дніпро.

Нагадаємо, в грудні 2018 року група «Техойл» зіткнулася з фінансовими труднощами: клієнти звинуватили її в невиконанні зобов’язань, глава групи Віталій Пащенко пояснював це затримкою з розрахунками великих держструктур.

З грудня 2018 року група практично не бере участі в тендерах на ProZorro. На підставі заяв клієнтів «Техойл», поліція відкрила кримінальне провадження, домігшись арешту рахунків групи і вручила підозри її посадовим особам. Сумарні вимоги клієнтів до «Техойл» на початок травня 2019 р становили 244 млн грн.

Група компаній «Техойл» заснована в 2007 році і займається реалізацією нафтопродуктів дрібним оптом, а також за безготівковим розрахунком через партнерські АЗС в 19 регіонах України. «Техойл» спеціалізується на постачанні нафтопродуктами підприємств державного сектора. За підсумками 2018 року група уклала через ProZorro 512 контрактів на суму 1,9 млрд грн, увійшовши до першої п’ятірки найбільших гравців в цьому сегменті ринку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"