+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Росія поступово повертає собі забруднену нафту

Росія поступово повертає собі забруднену нафту

Росія планує забрати приблизно 1 млн тон забрудненої хлорорганічними сполуками нафти з Білорусі. Це дозволить очистити ділянку експортного трубопроводу «Дружба», що веде в Польщу і Німеччину. План обговорювався на перемовах 23 травня у Варшаві між російськими, білоруськими та європейськими компаніями. Згідно плану російська сторона повідомила, що «отруєна» нафта буде видалена з білоруської ділянки шляхом зміни потоку сирої нафти вздовж цієї ділянки. Однак все ще залишається неясним, куди саме буде відправлена ​​і де буде зберігатися забруднена нафта.

За даними білоруського оператора ділянки нафтопроводу «Дружба», органічний хлорид міг забруднити в цілому приблизно 5 млн. тон нафти.

Розташований на Балтійському морі порт Усть-Луга теж постраждав від забруднення. Але Росія також експортує нафту через інші порти Прибалтики, а також на півдні і сході країни. І ці поставки не були порушені “хлорорганічною» проблемою.

На даний момент Росії вдалося вивезти приблизно 2 млн. тон «хлористої нафти», використовуючи залізничні колії, резервуари та кораблі. Це дозволило частково відновити постачання чистої нафти в порт Усть-Луга і до Словаччини.
Також російська та білоруська сторони додатково домовились, що обома зусиллями будуть чистити трубопровід  до самого кордону Білорусі з Польщею. Поставки чистої нафти в Польщу повинні поновитися не пізніше середини червня.

З неофіційних даних повідомлялось, що одним із способів евакуації «хлористої» нафти стало її транспортування по залізниці в російсько-чорноморський порт Новоросійськ, де забруднену сировину розбавляють чистою нафтою.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"