+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає в ході ранкових торгів

Нафта дешевшає в ході ранкових торгів

Сьогодні, в ході торгової сесії, нафтові ф’ючерси подешевшали приблизно на два відсотки. На ранок, ціна марки Brent склала $ 70,40 за барель. «Зростання запасів і уповільнення зростання попиту на нафтопродукти можуть випереджати подальший тиск на ціни».
Комерційні запаси сирої нафти в США виросли минулого тижня на 4,7 млн ​​бар. і досягли найвищого рівня з липня 2017 р – 476,8 млн. бар., про це сказано в звіті Управління енергетичної інформації (EIA). Це зростання було обумовлене слабким попитом з боку американських НПЗ. Видобуток сирої нафти в США зріс на 100 тис. бар. на добу.
Падіння цін на нафту стримується ескалацією політичної напруженості між Сполученими Штатами та Іраном, а також триваюче скорочення ОПЕК, яке почалося в січні. «В останні тижні потужні різноспрямовані чинники утримували Brent в діапазоні $ 70-75 / бар. Макроекономічні дані швидко погіршилися, що відбилося в зниженні попиту на нафту. У той же час в ключових країнах матеріалізується ризик зниження поставок (чому сприяє скорочення видобутку ОПЕК) ».

Французький банк BNP Paribas заявив, що високі запаси нафти означають, що ОПЕК, швидше за все, продовжить угоду ОПЕК +.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"