+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Забруднену нафту з Європи переправлять в Азію

Забруднену нафту з Європи переправлять в Азію

Нафтотрейдери Vitol і Unipec в травні відправлять в Азію приблизно 700 тис. тон забрудненої органічними хлоридами нафти, поставленої з Росії по нафтопроводу «Дружба». Компанії планують співпрацювати з незалежними переробниками в Китаї.

Деякі джерела в нафтопереробній галузі розповідають про те, що китайським нафтопереробним заводам (НПЗ) дійсно пропонували нафту Urals з вмістом хлорорганіки. Але точну ціну не вказали, так як прецедентів торгівлі такою сировиною просто немає. «Ніхто не знає, як таку нафту оцінювати. Зрозуміло, що зі знижкою до ICE Brent з доставкою в Китай, але з якою саме знижкою – ніхто сказати не може », – повідомив нафтотрейдер з Азії. За словами європейських трейдерів, забруднену нафту пропонували зі знижкою $ 10-20 за барель – при тому, що чистий Urals торгується по $ 74 за барель.

Взагалі в Азії до забрудненої сировини ставляться насторожено: щоб скоротити концентрацію хлоридів, доведеться розбавити сировину чистою нафтою. «Потрібно більше тестів на якість. Тоді стане ясно, як саме можна переробити цю нафту, якщо це взагалі можливо », – повідомили у великій китайської компанії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"