+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Зростання запасів в США здешевшали нафту, але підтримку цін надав конфлікт на Близькому Сході.

Зростання запасів в США здешевшали нафту, але підтримку цін надав конфлікт на Близькому Сході.

Ціни на нафту впали в ході ранкових торгів на фоні зростання комерційних запасів нафти в США. Підтримку світовим цінам зробило зростання напруженості на Близькому Сході.
Запаси нафти, бензинів та дистилятів у США несподівано зросли минулого тижня, показали дані Американського інституту нафти (API). Комерційні запаси сирої нафти виросли на 8,6 млн. бареля, та склали 477,8 млн. барелів при прогнозованому скороченні на 800 тис. барелів. Запаси нафти на розподільному хабі в Кушинга, шт. Оклахома, виросли на 2,1 млн. барелів.

Ціни на нафту отримали підтримку після того, як у вівторок Саудівська Аравія заявила, що збройні безпілотники завдали удару двом її нафтоперекачувальним станціям, через два дні після атаки двох нафтових танкерів біля Об’єднаних Арабських Еміратів. Американські військові заявили, що готуються до «можливу загрозу військовим з’єднанням США в Іраку» від підтримуваних Іраном сил.

Атаки сталися на фоні напруженості між США і Іраном після рішення Вашингтона в цьому місяці спробувати обнулити експорт іранської нафти і посилити свою військову присутність у Перській затоці у відповідь на «погрози Ірану».

Тим часом Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) у вівторок заявила, що в цьому році світовий попит на її нафту буде вище, ніж очікувалося, оскільки зростання пропозиції з боку конкурентів, включаючи виробників сланцевої нафти в США, сповільнюється. Зростання промислового виробництва в Китаї сповільнилося більше, ніж очікувалося, до 5,4% в квітні з максимуму за 4,5 року в березні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"