+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Чи має намір нафта зростати ….?

Чи має намір нафта зростати ….?

Нафта подорожчала в ході ранкових торгів, проте зростання цін стримується ескалацією торгової війни між Сполученими Штатами та Китаєм. Пекін оголосив про введення підвищених мит на імпорт ряду американських товарів, включаючи зріджений природний газ (ЗПГ).
Під контролем ринку як і раніше залишаються заголовки новин з Близького Сходу. Саудівська Аравія заявила, що два її нафтові танкери були атаковані біля узбережжя Об’єднаних Арабських Еміратів. Ер-Ріяд назвав це спробою підірвати безпеку поставок в умовах зростаючої напруженості між США і Іраном.

У той же час аналітики вважають, що торгова війна між США і Китаєм продовжує чинити негативний вплив на ринок в цілому.

Китай в понеділок проігнорував попередження президента США Дональда Трампа і вирішив ввести більш високі імпортні тарифи на ряд товарів в США, включаючи ЗПГ.

У понеділок міністерство енергетики США заявило, що світові ринки нафти добре забезпечені сировиною. Однак ситуація може змінитися до кінця року – на фоні санкцій США проти Ірану і Венесуели нафтовидобувні потужності можуть скоротитися приблизно на 1% від глобальних потреб.

Саудівська Аравія, найбільший в світі експортер нафти, ймовірно, буде нарощувати видобуток обережніше, ніж в минулому році, коли видобуток в королівстві перевищив 11 млн бар. / добу. Незважаючи на тиск адміністрації Трампа, на даний момент Ер-Ріяд неохоче збільшує поставки нафти, побоюючись спаду світових цін і збільшення товарних запасів «чорного золота».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"