+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Брудна російська нафта все ще залишається великою проблемою для світових компаній.

Брудна російська нафта все ще залишається великою проблемою для світових компаній.

Міжнародні торговельні компанії Vitol, Glencore і Trafigura не можуть позбутися від забрудненої російської нафти з відвантаженням в балтійському порту Усть-Луга, так як кінцеві споживачі відмовляються її приймати, побоюючись за збереження свого нафтопереробного обладнання.

За даними трейдерів і терміналу Refinitiv Eikon, принаймні десять танкерів з сумарним обсягом близько одного мільйона тонн нафти Urals знаходяться в різних точках Європи в пошуках нових покупців, так як традиційні споживачі, в числі яких Eni, Exxon Mobil, Royal Dutch Shell, PKN і Repsol, відмовляються брати нафту з екстремально високим вмістом органічного хлору.

«Це катастрофа і величезний удар по іміджу Росії, як надійного постачальника. Ми чуємо обіцянки від уряду РФ, що найближчим часом проблема буде вирішена, але нічого досі не відбулося “, – сказав великий покупець російської нафти. Торгові компанії відмовилися від коментарів. У вівторок міністр енергетики Олександр Новак пообіцяв, що чиста російська експортна нафта досягне Усть-Луги 8 травня. Однак п’ять джерел в торгових колах повідомили в середу, що рівень вмісту органічного хлору в Усть-Лузі залишається високим – близько 60-75 ppm при нормі в 10-15 ppm.

Забруднення нафти Urals хлорорганікою було виявлено в кінці квітня, що змусило РФ призупинити поставки сировини через Білорусію в Європу нафтопроводом “Дружба”. Якщо перерва в поставках сировини по “Дружбі” затягнеться, то європейським заводам доведеться скоротити переробку, вважають трейдери. Крім того, простій танкерів з некондиційним Urals на борту посилить дефіцит сировини на ринку, а також може створити нестачу судів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"