+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«А тепер про погоду …»

«А тепер про погоду …»

Події які почали відбуватись в травні на нафто ринку, повністю відповідають погодним умовам цього місяця. Тут тобі і дощ, і веселка!

Те, що відбувається з нафтою на світовому ринку безумовно можна назвати веселкою. Трампа почали футболити, всі кому не лінь. На горизонті з’явилось зниження світового ВВП, ось сировинні покотилися до низу. Корея поступатися не хоче і не злякали їх нові мита на китайські товари, що придумав Трамп. Загалом, вперлися лобами. Та й Іран без п’яти хвилин оголосить про відновлення своєї ядерної програми. Це буде фіаско для Трампа за всіма основними напрямками, і вже точно потрібно буде комусь наваляти для збереження іміджу. І щось мені підказує, що Мадуро дуже зручна персона для цього. У сухому залишку – веселка ціноутворення нафти в травні поки вимальовується після геополітичного дощу, який тільки починає накрапати.

А ось на українському ринку нафтопродуктів, то тут повна веселка взагалі без дощу. Криза скасовується. Як вважають впливові люди, що те гучне рішення про блокаду з боку Росії виявилося не чим іншим, як боротьбою самих же Російських фірм за Український ринок. Тому пальне поставляється, і якщо б не затримка з реставрацією Білоруських НПЗ від неякісної нафти, то можна було б сказати, що все “добре”. Але мережі АЗС під минулий дощик вже підтягнули ціни, якщо і доречно говорити про відкат цін назад, то вже точно не на рівень квітня. До тих цін ми вже не повернемося. Принаймні, перспективи для цього не видно, навіть якщо долар ще завалиться та нафта продовжить падіння в якихось плюс / мінус адекватних рамках.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"