+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта. Ціни на сорти 07.05.19р.

Нафта. Ціни на сорти 07.05.19р.

Ціни на нафту в ході ранкових торгів були неоднозначними. З одного боку, вони виявилися під тиском загострення торгової війни між Китаєм і США, що може уповільнити світову економіку і обвалити попит на нафту. У той же час світовий ринок стискається на фоні обмежень поставок ОПЕК і санкцій США проти Ірану і Венесуели.

У минулі вихідні президент США Дональд Трамп оголосив про готовність ввести новий пакет санкцій на імпорт китайських товарів, що поставило під загрозу зриву торгових переговорів між двома найбільшими економіками світу.

Припинення торгівельних переговорів між Сполученими Штатами та Китаєм загальмувало б зростання світової економіки і призвело б до зниження попиту на пальне.

Що стосується пропозиції, то ринки залишаються напруженими, оскільки Сполучені Штати посилюють санкції щодо експорту іранської нафти і мають намір посилити свою військову присутність на Близькому Сході. Іран пригрозив «діями» проти санкцій США, що може означати відновлення частини його ядерної програми.

За останній рік санкції США вдвічі скоротили експорт іранської сирої нафти – до рівня нижче 1 млн бар. / добу. Очікується, що в травні поставки сировини клієнтам Ісламської республіки впадуть до 500 тис. барелів на добу. Крім Ірану, Вашингтон також наклав санкції на діючий уряд Венесуели, обваливши поставки з цієї країни, яка була одним із початківців створення Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"