+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Азіатським покупцям не вистачає Саудівської нафти

Азіатським покупцям не вистачає Саудівської нафти

Покупці з Азії запросили у саудівській державнії нафтовії компанії Saudi Aramco додаткові об’єми  нафти в червні та липні цього року, на фоні припинення дії винятків з санкцій США проти Ірану.
Відзначається, що нові поставки замовлені на додаток до щомісячних об’ємів запокупок переробників нафти, оформлюються через термінові контракти. При цьому запити були зроблені до офіційного оголошення цін Saudi Aramco на червневі вантажі. Оголошення може бути зроблено в кінці тижня, повідомляє агентство. США в минулому році в односторонньому порядку вийшли з угоди з Іраном щодо ядерної програми і знову ввели санкції проти Тегерана. При цьому Китаю, Індії, Італії, Греції, Японії, Південної Кореї, Тайваню і Туреччини до 2 травня 2019 року було дано виключення, тобто Штати зобов’язалися не вводити проти них санкції за купівлю певних обсягів іранської нафти

Адміністрація президента США Дональда Трампа 22 квітня оголосила, що не буде продовжувати ці винятки. Білий дім розраховує, що завдяки цьому рішенню, експорт іранської нафти скоротиться до нуля. Після цього міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф заявив, що Іран продовжуватиме продавати нафту і покаже США, що з ним «не можна говорити через тиск».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"