+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Відновлення роботи нафтопроводу «Дружба» займе кілька місяців

Відновлення роботи нафтопроводу «Дружба» займе кілька місяців

Білоруський концерн «Белнафтохім» повідомив, що повне відновлення транзиту нафти по нафтопроводу «Дружба» займе кілька місяців, через необхідність витіснення забрудненої нафти. Чиста сировина надійде на територію Білорусі не раніше 23:00 2 травня.

«На ЛВДС« Мозир »відповідна ГОСТу нафта надійде не раніше 4 травня 2019 року. Вжиті заходи дозволять відновити роботу лише однієї гілки трубопроводу «Дружба». Повне відновлення займе декілька місяців напруженої роботи », – йдеться в повідомлені на сайті концерна.

Відзначається, що прокачування нафти, що відповідає стандартним параметрам, почалося 29 квітня о 17:40. Для забезпечення транзиту потрібно витіснити 50 тис. тон забрудненої нафти з російського нафтопроводу та 120 тис. тон з білоруської ділянки нафтопроводу. На різке погіршення якості нафти з Росії «Белнафтохім» поскаржився 19 квітня. З’ясувалося, що експортну російську нафту навмисне забруднили хлорорганічними сполуками. За підсумками переговорів Росії з Білорусією, Україною і Польщею віце-прем’єр Дмитро Козак заявляв, що до 29 квітня планується подати відповідну стандартам нафту до кордону з Білорусією, а протягом двох тижнів робота нафтопроводу буде повністю відновлена.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"