+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Україна почала отримувати Туркменський дизель

Україна почала отримувати Туркменський дизель

Напередодні в Україну вперше в цьому році почало надходити дизельне пальне виробництва Туркменбашинського НПЗ (Туркменістан). Постачальником пального виступає компанія Skywalk Trading, яка співпрацює з Turkmen Petroleum, трейдерською структурою Туркменбашинського комплексу нафтопереробних заводів.

Компанія організувала постачання відразу двох танкерів загальним обсягом близько 10 тис. тон в порти України і планує в цьому році залишити основними напрямками поставки пального порти Херсону та Запоріжжя.

«У зв’язку з невизначеністю щодо поставок нафтопродуктів з Білорусії та Росії, питання диверсифікації джерел імпорту стає все більш актуальним. Туркменістан є одним з альтернативних джерел постачання українського ринку, і ми активно розвиваємо цей напрямок », – прокоментувала власник Skywalk Trading Ірина Рубан. Дизельне пальне з Туркменістану поставляється в Україну по Волго-Донському судноплавному каналу з виходом в Чорне море. З економічної точки зору, цей маршрут є найефективнішим з усіх можливих. У 2018 року постачання  ДП з Туркменістану склали 187 тис. тон.

Нагадаємо, 19 квітня Білорусія обмежила поставки ДП та бензинів в Україну. В зв’язку з ажіотажем на ринку, оптові ціни ДП за два дні зросли на 3-3,5 грн. / л.

В березні Skywalk Trading спільно з трейдером  BB Energy організували пряму поставку в Україну 36 тис. тон ДП виробництва компанії Nayara Energy (Індія).

Skywalk Trading OÜ – трейдінговая компанія, заснована в 2015 р. Офіси Skywalk Trading розташовані в Естонії, Україні і Великобританії. Компанія співпрацює з нафтопереробними заводами Росії, України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану і Туркменістану, а також з міжнародними трейдинговими компаніями.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"