+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Здоровенькі були …

Здоровенькі були …

Про Іран і його нафтову квоту в світі сказати. Штати намагаються за рахунок Ірану розширити свою здобич і зберегти ціну. Виходить досить непогано, особливо на тлі пов’язаних рук (обсягів) ОПЕК+. Не всім це подобається, по ходу взагалі нікому не подобається, але тонкий розрахунок і майстерність Трампа і його оточення поки виграють з непристойним рахунком. Трамп свого домігся, а ми всі переходимо в стадію цін 75-80 за бочку, і поки він там не закріпиться, особливих ілюзій на зниження ціни живити не варто. Все, що може статися, це демарш Росії в рамках ОПЕК+. Але, думаю, на такий крок Кремль не піде – високий ризик дуже сильно впустити ціну. А цього в першу чергу Кремлю не треба. Їх принцип “краще менше, але краще” влаштовує більше, ніж “багато і задешево”. 

А що валюта? Це фактор, не піддається зараз економічного аналізу. Ринок настільки зыбкий, що його може обрушити чергова новину про Приват або плітки про прийдешніх переговорах з МВФ, яких дуже навіть може і не статися. Фактично обнулення Закону про збагаченні, початок денационализации Привату – це вже хрест на співпраці з МВФ і прийдешній дефолт. Єдине, у що я вірю – це в кредит довіри нового Президента, що МВФ погодитися ще трохи почекати, а не стане відразу шашкою махати. Але це все вже на рівні відчуттів і сподівань. “Припливли” може статися раптово, як воно зазвичай і трапляється.

В цистерні, де ми їхали, випадково виявився цемент. Пам’ятайте таку фразу з “Джентельменов Удачі”? Ну ось так і з Беларускими НПЗ. З труби, якій вони качали нафту, випадково виявилася кислота і поломала всі їх заводи. Коротше, немає у нас тепер Беларуского дизеля, а Російський закінчився днем раніше на введення санкцій. 

Це не економіка, це навіть не спекуляція – це політика. Декого дуже наполегливо вже запрошують на переговори. 

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"