+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США мають намір ввести повну заборону на імпорт іранської нафти.

США мають намір ввести повну заборону на імпорт іранської нафти.

Сьогодні ціни на нафту виросли більш ніж на 2% в ході ранкових торгів. Вашингтон має намір оголосити, що імпорт іранської нафти повинен бути повністю припинений. Країни і компанії, які і далі будуть закуповувати сировину у Ісламської республіки, автоматично потраплять під санкції США.

Інформацію про те, що Сполучені Штати готуються оголосити, що всі покупці іранської нафти повинні будуть незабаром припинити її імпорт або піддатися санкціям США, вперше повідомив 21 квітня оглядач газети Washington Post із зовнішньої політики і національної безпеки Джош Рогін.

У листопаді США відновили санкції на експорт іранської нафти після того, як президент Дональд Трамп в односторонньому порядку відмовився від ядерної угоди 2015 року, між Іраном і шістьма світовими державами. Проте, щоб уникнути різкого зростання цін Вашингтон надав восьми найбільшим покупцям іранської нафти послаблення режиму санкції терміном на 180 днів. Припинення пільгового періоду найсильніше вдарить по азіатським покупцям.

Найбільшими споживачами іранської нафти в Ірані є Індія і Китай, які активно лобіюють продовження режиму послаблення санкцій. Південна Корея є основним покупцем іранського конденсату, від якого в значній мірі залежить її нафтопереробна і нафтохімічна промисловість.

Новина про відмову Вашингтона в продовження пільгового періоду була опублікована на фоні різкого стиснення світового ринку нафти.

Держсекретар США Майк Помпео 22 квітня оголосить, що «з 2 травня Державний департамент більше не буде надавати послаблень режиму санкцій жодній країні, яка в даний час імпортує іранську нафту або конденсат»

Обвал поставок з Ірану погіршить ситуацію на вже напруженому ринку. Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК +) з початку року скорочує свій експорт, щоб стиснути світові ринки нафти і підвищити ціни на «чорне золото».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"