+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Через повінь скоротився нафтовидобуток в Ірані.

Через повінь скоротився нафтовидобуток в Ірані.

Як повідомили в інформаційному агентстві Mehr, Ісламська республіка Іран (ІРІ) припинила діяльність біля дванадцяти нафтових свердловин в південно-західній провінції Хузестан, що призвело до падіння видобутку нафти приблизно на 20 тис. барелів на добу.

Найсильніша повінь в Ірані за останні 70 років, яка почалась 19 березня, призвела до загибелі щонайменше 76 осіб, евакуації понад 220 тис. чол. і нанесенню шкоди дорогам, мостам, будинкам і сільськогосподарським угіддям. За оцінками експертів збиток становить приблизно $ 2,5 млрд.

В кінці минулого тижня іранські ЗМІ повідомили, що видобуток нафти в Хузестані, де розташовані родовища Азадеган і Ядаваран, скоротився. У той же час іранська влада заявила, що повінь не вплинула на експорт нафти.

В листопаді 2018 р Сполучені Штати відновили санкції проти нафтової галузі ІРІ, що призвело до двократного падіння експорту іранської нафти. Вашингтон тисне на Іран тому, щоб той звернув свою ядерну програму і припинив підтримку бойовиків на всьому Близькому Сходу.

Відзначимо, що експерти МАГАТЕ неодноразово заявляли, що Тегеран повністю виконує свої зобов’язання, взяті в рамках багатосторонньої угоди щодо іранської ядерної програми, підписаної в січні 2016 року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"