+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: ринок вичікує, що буде з угодою ОПЕК +

Нафта дешевшає: ринок вичікує, що буде з угодою ОПЕК +

Ф’ючерси на нафту марки Brent падали в ході сьогоднішніх торгів нижче $ 71 / барр. на фоні сигналів про можливий вихід Росії з угоди по скороченню нафтовидобутку. Зниження ціни було обмежено скороченням світових поставок, оскільки видобуток в Ірані і Венесуелі впав за ознаками того, що США посилять санкції відносно цих двох країн.

Аналітик Вірандра Чаухан з Energy Aspects вважає, що нафта буде торгуватися в досить вузькій смузі біля позначки $ 70 / барель, вказуючи на змішані сигнали про постачання з США і альянсу ОПЕК +. У той же час, «чутки, які поширюють міністри країн-підписантів угоди ОПЕК +, свідчать, що поставки узгодженої нафти не будуть нарощуватися превентивно, як минулого літа», – добавив він.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) та її союзники зустрінуться в червні, щоб вирішити, чи продовжувати або припиняти обмеження видобутку сировини.

Глава Лівійської національної нафтової корпорації попередив в п’ятницю, що відновлення бойових дій може знищити видобуток нафти в країні. Виробництво сировини також різко скоротилося в Венесуелі через санкції США. Очікується, що експорт іранської нафти впаде, коли США посилить санкції проти Тегерана в травні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"