+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США готуються обвалити рубль, а картель загрожує ударом у відповідь.

США готуються обвалити рубль, а картель загрожує ударом у відповідь.

Нафтовий картель ОПЕК + готується до удару з боку США. Там можуть прийняти законопроект, який обрушить ціни на “чорне золото” і вдарить по російському рублю. В ЗМІ вже з’явилися чутки про те, якщо американський президент піде на такі заходи, долар припинять використовувати в нафтових угодах.

Трамп хоче дешевої нафти, а в Саудівській Аравії обговорюють контрзаходи

“Ціни на нафту стають занадто високими. ОПЕК +, будь ласка, розслабтесь і заспокойтесь. Світ не може винести таке підвищення цін, він крихкий!” – написав кілька тижнів тому в своєму Twitter президент США Дональд Трамп.

Американський лідер – затятий прихильник дешевої нафти. І хоча всередині його країни думки мають розбіжність (чим дорожче “чорне золото”, тим вигідніше займатися видобутком сланцевої нафти), сам Трамп залишається непохитним.
В руках у США інструмент, який швидко може обвалити ціни. Так званий законопроект NOPEC. Він передбачає, що антимонопольне законодавство буде поширюватися на Організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК). Вони втратять імунітет, і за картельну змову проти них можуть застосувати санкції. А це може стати загрозою існування організації.

Якщо не буде ОПЕК +, не буде, кому обмежувати обсяги видобутку нафти. Значить, пропозиція на ринку виросте, і ціни поповзуть вниз. NOPEC розробили ще до того, як Трамп прийшов в політику. Але при минулих президентів ніхто не наважувався на такі заходи. Зараз же президент США готовий потужним ударом обвалити ціни на нафту. Це вже відчувається за його риторикою.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"