+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Сьогодні світовий ринок нафти повертається в дев’яності роки

Сьогодні світовий ринок нафти повертається в дев’яності роки

Котирування нафти оновили максимум за п’ять місяців. У першому півріччі ціни будуть підйматись, але Brent вже не повернеться до максимуму минулого року в $ 86 за барель, вважають в Goldman Sachs. До 2020 року нафта подешевшає

Ринок нафти повторив ситуацію дев’яностих років минулого століття, виявили аналітики американського банку Goldman Sachs. Саме тоді найближчі контракти на нафту – тобто термінові поставки сировини – коштували дорожче, ніж ті що укладались ще раніше. Зараз склалася аналогічна ситуація. Вона відображає обмежені запаси нафти в сьогоденні і цілком достатні обсяги пропозиції в майбутньому.

Це явище може зберігатися навіть після того, як ОПЕК + вийде з угоди про скорочення поточного видобутку сировини. Воно було укладено між 24 учасниками в кінці грудня минулого року для запобігання надлишку нафти на ринку. Угода діє до кінця червня 2019 року.

Після завершення домовленості пропозиція нафти на ринку знову збільшиться, що несприятливо позначиться на цінах контрактів що укладалися раніше. За словами експертів банку, це відведе нафтові ціни вниз і спровокує зниження видобутку на сланцевих родовищах США.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"