+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Саудівська Аравія підвищує ціни на нафту для Європи

Саудівська Аравія підвищує ціни на нафту для Європи

Саудівська Аравія продовжує підвищувати ціни на свою нафту, до того ще й різко скоротила експорт.

У травні вартість саудівських сортів «чорного золота» виросте для клієнтів на всіх ринках, а максимальний стрибок доведеться пережити покупцям з Європи, випливає з прайс-листа державної нафтової компанії королівства Saudi Aramco.

Для клієнтів на північному заході Європи вартість сорту Arab Extra Light підвищується на 1,5 долара Arab Light подорожчає на 1,1 долара, а важкі сорти Arab Medium і Arab Heavy – на 1,2 і 0,9 долара відповідно.

Для середземноморських країн ціни Arab Extra Light і Arab Medium підвищаться на один долар, а на Arab Light і Arab Heavy – на 1,1 і 1,2 долара відповідно.

Американським покупцям теж доведеться платити більше за Arab Light, Arab Medium та Arab Heavy. А ось надлегка нафта Arab Extra Light, яка конкурує з сланцевими сортами, навпаки, подешевшає.

У спробі розігнати нафтові ціни Саудівська Аравія різко скорочує експорт. Попередній план з відвантаження на квітень становить лише 6,5 млн барелів на день. Це мінімальний обсяг з 2015 року – він на 600 тисяч барелів менше, ніж в березні і лютому, і майже на 2 млн барелів нижче, ніж в листопаді.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"