+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Як корупція в Україні вбиває людей

Як корупція в Україні вбиває людей

Тіньовий ринок газу б’є не тільки по держбюджету, а й вбиває простих українців. Важливі висновки з трагедії на стоянці поруч з АГЗП в Кропивницькому.

Один загиблий, троє у важкому стані, вісім згорілих легковиків і десять вантажівок. Такий неповний підсумок перекачування зрідженого газу на автостоянці в Кропивницького по вулиці Київській 27 березня. Пожежа була така, що не всі повірили в справжність відео. Вогняний «гриб» і величезний стовп полум’я багато хто визнав за вірусний контент. Однак те, що відбувалося було не голлівудським спецефектом, а реальною демонстрацією фізичних властивостей скрапленого газу.
Всього рятувальники зафіксували сім вибухів. Завдяки щасливому випадку сам газовий модуль, розташований в 100 м від епіцентру вибуху, залишився цілим. Заправка на цій стоянці знаходиться давно і тому свідки трагедії спочатку були впевнені, що вибухнула саме вона. Як з’ясувалося пізніше, займання сталося під час переливу газу з однієї автоцистерни в іншу. Власник компанії-оператора, територія якого використовувалася під стоянку, заправну станцію та перевалку скрапленого газу, вже в суді, інженер затриманий при спробі покинути країну.

Газ – більш агресивний, ніж бензин і ДТ

Трагедія змушує зробити кілька висновків. По-перше, потрібно пам’ятати і розуміти, наскільки небезпечна речовина скраплений газ. Він набагато агресивніший, ніж бензин і ДТ. Тому вимоги до його використання набагато суворіше. Сучасне обладнання мінімізує загрозу вибуху при своєчасному обслуговуванні і дотриманні хоча б мінімальних норм безпеки. Але на стоянці в Кропивницькому ні про яку безпеку мови не йшло: перекачування явно велося кустарним методом. Робити це в невідведених місцях, а ще і на заставленій машинами автостоянці, категорично заборонено нормативами. Тим, більше в темний час доби. Крім того, вибух свідчить про несправність ємкості – не спрацювали запобіжні клапани, через які, в разі миттєвого підвищення тиску газ повинен був вийти і вигоріти. По-друге, трагедія нагадала, що переміщення газу між ємностями – найнебезпечніша стадія його обороту. Це знають і ті хто працює з газом, і МНСники. Налив в автоцистерну, слив в АГЗП та інші маніпуляції з пропан-бутаном, крім технологічного оснащення, вимагає правильної підготовки персоналу. Заправники і водії газовозів зобов’язані пройти серйозну підготовку, щоб не допустити надзвичайні події або в разі такого випадку діяти швидко і чітко. Знайдіть в Youtube як діють професіонали при надзвичайних подіях на заправці: вони точно знають, де вогнегасник і як ним користуватися, розуміють всі технічні етапи процесу зливу пального. Як раз відсутність належної, а найчастіше будь-якої підготовки персоналу – одна з найстрашніших проблем нелегальних заправок, на яких персонал, як правило, офіційно не працевлаштований. Доводилося не раз бачити відео, коли на «наливайці» хлопчаки-заправники в майках і шльопанцях біжать від палаючого автомобіля … А скільки несправних вогнегасників і запобіжних клапанів було виявлено під час рейдів рятувальників по нелегальним АГЗП Києва.

 

По-третє, трагедія ще раз підтвердила, що нелегальний ринок б’є не тільки по держбюджету, але вбиває і калічить простих громадян.

Адепти «свободи малого бізнесу», що захищають це беззаконня, швидко перевели стрілки, мовляв, заправка ні при чому, і вибухнула не вона. Але на цьому ринку всі розуміють, що автоцистерни виявилися на стоянці поруч з АГЗП невипадково. На знімках різної давності газовози завжди стоять на фатальному майданчику упереміш з далекобійним транспортом. Місцеві мешканці говорять, що у бочок і заправки один власник, а самі цистерни на причепах давно використовуються як сховище-перевалка неврахованого газу.

Неврахований газовий ресурс або купуємо «утряску-усушку» Зберігання та перевезення «готівкового» газу – невід’ємний елемент «тіньового» ринку. Одне з джерел – крадіжка на транспорті. Тут все поставлено на тверді рейки. Трейдери з Дніпра і Запоріжжя, наприклад, розповідають, що в регіоні працюють мобільні групи, які кружляють по регіону, скуповуючи у водіїв газовозів «утрясання-усушку». На вигляд – тент фура, а всередині – бочка. У Чернігові, кажуть, фіксували факти зливу з автоцистерни … на ходу.

Друге, більше джерело походження неврахованого ресурсу – похідна різних податкових скруток. Це коли газ за документами споживається, а фактично – продається далі за готівку. Головна вигода – фіктивний ПДВ. Але кінцевий пункт газу з обох джерел один – незаконні АГЗП, де не запитають документи і розрахуються готівкою. Важко сказати, хто грає першу скрипку – підприємства-оптимізатори або нелегальні заправки. Махінаторів, «накручують» ПДВ, необхідний канал збуту газу, а власникам нелегальних АГЗП – джерело постачання, що не підпадає в офіційний облік. Пазл склався.

Прокуратура розбереться?

Традиційно цікаве і інше питання: хто ще буде покараний за те, що трапилося? Наприклад, чи понесуть відповідальність контролюючі і силові органи, які допустили багаторічну роботу цього об’єкта? Хто в темі, звернув увагу, як почали переводити фокус з заправки на газовози представники місцевої прокуратури. Пригадується те, що восени минулого року прокуратурам було доручено зачистити ринок нелегальних заправок.

Висновок можна зробити такий: у Кропивницькому розгул незаконної паливної торгівлі видно неозброєним оком, але тільки не силовикам. За чутками на вулиці Промисловій, функціонує п’ять нелегальних складів нафтопродуктів і АЗС. Щодня сюди і звідси снують великотонажні бензовози і вдячні клієнти, тут же і заправляються. Вибухи на вулиці Київській змін в ритм руху на Промисловій не внесли.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"